Cem Yılmaz’a ‘veteran komedyen’ demişti! Hasan Can Kaya’dan yeni açıklama

‘Konuşanlar’ programı ile adından sıkça söz ettiren Hasan Can Kaya, Maltepe Üniversitesi’nde gerçekleşen ödül törenine katıldı. Omuzu sargıda kamera karşısına geçen Kaya, sağlık durumu hakkında bilgi verirken; Cem Yılmaz’la yaşadığı gerginlik hakkında da konuştu. (MESUT YILMAZ / MİLLİYET)

“2-3 HAFTAYA NORMAL HAYATIMA DÖNECEĞİM”

Geçtiğimiz ay evinin bahçesinde futbol oynarken düşüp omuzunu kıran 34 yaşındaki komedyen, “Bir aksilik olmazsa 2-3 haftaya askıyı çıkarıp, normal hayatıma devam edebileceğim. Avrupa ve Amerika’daki turnelerim ertelendiği için üzüldüm ama onu da ekim ayı gibi telafi edeceğim” dedi.

“ŞAKALAŞTIK VE BİTTİ”

Son günlerde meslektaşı Cem Yılmaz’la yaşadığı polemikle gündemden düşmeyen Hasan Can Kaya, “Uzatacak bir şey yok, şakalaştık ve bitti benim açıdan. Tatlı bir şekilde bırakmak lazım. Benim için ortada bir gerginlik yok” ifadelerini kullandı.

“Eski kuşaktaki bütün komedyenlerle ilgili düşüncelerimin ne kadar pozitif olduğunu defalarca söyledim. Her zaman komedyen abilerim ve büyüklerimle ilgili gayet saygılı bir şekilde konuşuyorum. Herkes kendi kitlesiyle mutlu, birbiriyle kapışılan bir alan değil. Şakalaştık ve bitti.”

“YÜZDE BİR BİLE GERÇEKLİK PAYI YOK”

Aynı mahallede yaşayan ikilinin, son olarak ‘yol verme’ gerginliği yaşadığı öne sürülmüştü. Yılmaz’a yol vermediği belirtilen Kaya, “Yol vermeme ile ilgili çıkan haber de tamamen hayal ürünü, yüzde bir bile gerçeklil payı yok” sözleriyle söz konusu iddiayı yalanladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir